Halo Türk Oyuncuları

Merhaba arkadaşlar,

Sizlerinde Türk oyuncu aradığına eminim. Ayrıca bu insider programına katılmaya ne kadar istediğinizi tahmin edebiliyorum.

Sonra biz, mail yolu ile insider hakkında bilgilendirme yapacak. Bu zamana kadarda oyunu oynamaya devam edin.
Halo: CE Şubat ayında açık betaya çıkacağı duyurusu geldi.

Peki bu insider nedir?
İnsider dediğimiz aslında Halo:TMCC ’ da bulunan tüm oyunların erken erişiminde sizlerinde erişime hak kazanmanızdır. Bu sayede açık betada sizinde rolünü olacak gelişmelerin içinde olacaksınız.

> Test için resmi bir kayıt bulunmuyor ancak 343 Industries geliştiricileri katılmak isteyenlerin atması gereken adımları sıraladı.
>
>
> - Bunun için doğrulanmış bir e-postanın bulunduğu güncel bir Halo Insider profili, - 343’ün iletişim kurabilmesi için bir öneri formu, - PC seferi (beta için 343’ün kullandığı terim) - DXDIAG’ın profile yüklenmesi gerekiyor.

Tüm bunları yaptıktan sonra beklemeye başlayacaksınız. Sabırlı olunuz. Bende sabırsızca bekliyorum. Dayanın :slight_smile:

Kendim düzenlediğim tamamen Türkçe olan Steam Halo:Reach Rehberlerime göz atmanızı öneririm…

-Halo:TMCC Steam Rehberleri**-**

İletişim Kanalları:

-Düzenleyen-
BeyTor14

<mark>Hi there. Because we are not currently equipped to provide moderation in other languages, we must ask that all messages be posted in English. Feel free to use an online language translation service, and then create a new thread with the translated text. Sorry for the inconvenience.</mark>